Napisz do nas

Sekretariat

Elżbieta Biarda
Tel. 22 424 86 86
Fax. 22 353 99 97
sekretariat@morispolska.pl

Adres

Moris Polska Sp. z o.o.
Baletowa 4
02-867 Warszawa
NIP: 527-257-27-53
REGON: 141367234

Region północno-wschodni

Dyrektor techniczny

Jacek Niemyjski
j.niemyjski@morispolska.pl
502 470 324

Dyrektor regionalny

Piotr Krzyczkowski
p.krzyczkowski@morispolska.pl
512 305 515

Kierownik budowy

Rafał Poniatowski
r.poniatowski@morispolska.pl
577 777 365

Region północno-zachodni

Dyrektor kontraktu

Ireneusz Walkowiak
i.walkowiak@morispolska.pl
608 611 777

Region centralny

Dyrektor regionalny

Piotr Krzyczkowski
p.krzyczkowski@morispolska.pl
512 305 515

Kierownik robót sanitarnych

Jerzy Bodakowski
j.bodakowski@morispolska.pl
502 341 196

Kierownik projektu

Kamil Czech
k.czech@morispolska.pl
508 526 918

Kierownik projektu

Kamil Poboży
k.pobozy@morispolska.pl
886 369 443

Kierownik kontraktu

Anna Łapczyńska
a.lapczynska@morispolska.pl
515 485 620

Region południowo-wschodni

Dyrektor regionalny

Tomasz Chmiel
t.chmiel@morispolska.pl
792 010 471

Kierownik projektu

Łukasz Modelski
l.modelski@morispolska.pl
500 217 174

Kierownik projektu

Krzysztof Zoń
k.zon@morispolska.pl
886 366 895

Kierownik budowy

Rafał Grzesik
r.grzesik@morispolska.pl
514 126 951

Region południowo-zachodni

Dyrektor regionalny

Tomasz Skowroński
t.skowronski@morispolska.pl
512 106 222

Dyrektor techniczny

Piotr Królikiewicz
p.krolikiewicz@morispolska.pl
509 746 333

Inżynier budowy

Arkadiusz Maślak
a.maslak@morispolska.pl

Kierownik robót

Adam Patek
a.patek@morispolska.pl

Kadry / Księgowość
Główna Księgowa Księgowa Księgowa
Beata Tarnowska Dorota Majchrowska Katarzyna Michalak
b.tarnowska@morispolska.pl
508 293 998
513 032 442
d.majchrowska@morispolska.pl 
508 293 998
513 032 442
k.michalak@morispolska.pl
508 293 998
513 032 442
Główna Księgowa
Beata Tarnowska
508 293 998
513 032 442
 
Księgowa
Dorota Majchrowska
508 293 998
513 032 442
 
Księgowa
Katarzyna Michalak
508 293 998
513 032 442
 
Departament prawny
Adwokat Specjalista ds. Umów Prawnik
Małgorzata Ledwożyw Karolina Zoń

Aneta Słodzińska-Wawrzonek

m.ledwozyw@morispolska.pl
511 953 309
karolina.zon@morispolska.pl
504 046 830
a.slodzinska@morispolska.pl
508 256 563

Adwokat
Małgorzata Ledwożyw
m.ledwozyw@morispolska.pl
511 953 309

Specjalista ds. Umów
Karolina Zoń
karolina.zon@morispolska.pl
504 046 830

Prawnik
Aneta Słodzińska-Wawrzonek
a.slodzinska@morispolska.pl
508 256 563

Dział zamówień publicznych / przetargi
Dyrektor ds. Zamówień Publicznych Dyrektor ds. Prawnych i Zamówień Publicznych
Magdalena Stępień Monika Wyszyńska
m.stepien@morispolska.pl
509 345 872
22 353 99 96
m.wyszynska@morispolska.pl
509 345 872
22 353 99 96
Dyrektor ds. Zamówień Publicznych
Magdalena Stępień
m.stepien@morispolska.pl
509 345 872
22 353 99 96
 
Dyrektor ds. Prawnych i Zamówień Publicznych
Monika Wyszyńska
m.wyszynska@morispolska.pl
509 345 872
22 353 99 96
Dział kosztorysowania
Dyrektor Oddziału Z-ca Dyrektora Kosztorysant Kosztorysant
Arkadiusz Olkowicz Anna Łysik Piotr Welik Adam Janicki
a.olkowicz@morispolska.pl
722 233 477
a.lysik@morispolska.pl
509 745 863
p.welik@morispolska.pl
515 485 636
a.janicki@morispolska.pl
509 345 852
Dyrektor Oddziału
Arkadiusz Olkowicz
722 233 477
 
Z-ca Dyrektora
Anna Łysik
509 745 863
 
Kosztorysant
Adam Janicki
 
Kosztorysant
Piotr Welik
Dział logistyki / konserwacji
Logistyk
Dariusz Machnacki
d.machnacki@morispolska.pl
519 057 794
Dział rozwoju
Dyrektor ds. rozwoju Dyrektor ds. inwestycji
Michał Rutkowski Daniel Kwiatkowski
m.rutkowski@morispolska.pl
510 087 155
d.kwiatkowski@morispolska.pl
502 348 553
Dyrektor ds. rozwoju
Michał Rutkowski
m.rutkowski@morispolska.pl
510 087 155
 
Dyrektor ds. inwestycji
Daniel Kwiatkowski
d.kwiatkowski@morispolska.pl
502 348 553
Dział projektowy
Architekt Architekt
Zenon Zapaśnik Antoni Tyczyński
z.zapasnik@morispolska.pl
512 155 422
a.tyczynski@morispolska.pl
503 613 914
Architekt
Zenon Zapaśnik
z.zapasnik@morispolska.pl
512 155 422
 
Architekt
Antoni Tyczyński
a.tyczynski@morispolska.pl
503 613 914
Zakupy centralne
Dyrektor ds. zakupów
Andrzej Janczuk
a.janczuk@morispolska.pl
517 016 044