Budowanie

Zbudujemy twoje marzenia

Działamy jako wykonawca obiektów budowlanych na terenie całego kraju. Nasze realizacje można zobaczyć w licznych lokalizacjach – Polsce centralnej, południowej, północnej, wschodniej i zachodniej. Skala prowadzonych przez nas inwestycji jest różnorodna albowiem wyznaczają je oczekiwania naszych Klientów. Wykonujemy szereg realizacji w zakresie budowania powierzchni publicznych i prywatnych, wykonujemy realizacje obiektów biurowych, hal magazynowych i produkcyjnych, obiektów szkolnych, aquaparków i basenów, hal sportowych oraz obiektów sportowych typu stadiony, boiska, korty tenisowe na obiektach mieszkalnych kończąc. W szerszym niż budowy zakresie rewitalizujemy miejskie przestrzenie. Naszą dojrzałość zawodową konfrontujemy z oczekiwaniami naszych Klientów dążąc do efektywnych kompromisów. Wierzymy, że indywidualne podejście do Klienta oraz funkcja użytkowa i aspekty ekonomiczne powinny współzależeć.

Obiekty biurowe

Obiekty mieszkaniowe/
budynki mieszkalne

Hale magazynowe/
produkcyjne

Szkoły publiczne/
niepubliczne


Aquaparki/baseny

Hale sportowe

Obiekty sportowe/stadiony/
boiska/korty tenisowe

Rewitalizacje miast


Obiekty biurowe

Działamy jako wykonawca obiektów komercyjnych, ale budujemy również powierzchnie i kompleksy biurowe oraz budynki biurowo-usługowe o zróżnicowanej kubaturze. Ważne przy tego rodzaju inwestycjach jest jej wtopienie w funkcjonujące w przestrzeni publicznej  zabudowania z poszanowaniem istniejącej architektury oraz uwzględnienie terenów zielonych. W budowach obiektów biurowych wykorzystujemy technologie konstrukcyjne i budowlane, które mają wpływ na optymalizację kosztów inwestycji oraz ograniczenie kosztów eksploatacyjnych.

Obiekty mieszkaniowe/budynki mieszkalne

Kompleksowo budujemy obiekty mieszkalne – domy, rezydencje, domy letnie. W równym stopniu wykonujemy budynki wielomieszkaniowe oraz domy jednorodzinne w przystępniejszej cenie, by elastycznie odpowiadać na szerokie spectrum potrzeb rynku. Przyjmując do realizacji projekt obejmujący budowę jesteśmy gotowi zająć się nim od etapu doradztwa architektonicznego, nawet jeśli istnieje on zaledwie w wyobraźni inwestora, poprzez zdobywanie odpowiednich pozwoleń, prowadzenie projektu do ukończenia budowy wraz z oddaniem obiektu do użytkowania. W przestrzeni mieszkaniowej zwracamy szczególną uwagę na funkcjonalność i design.

Hale magazynowe/produkcyjne

Od wielu lat wykonujemy hale o charakterze produkcyjnym i magazynowym dla zleceniodawców o różnym stopniu wymagań. Stawiamy także niewielkie budynki o podobnym przeznaczeniu. Szczególne ważnym aspektem, który należy uwzględniać przy budowie hal to ekonomia wykonania i późniejszego użytkowania, bezpieczeństwo produkowanych bądź też przechowywanych w nich produktów, warunki do ich magazynowania/produkcji oraz optymalne wykorzystanie przestrzeni z punktu widzenia finansowego i logistycznego. Budujemy hale na bazie przedstawionej dokumentacji projektowej. Pracujemy również na zasadach kompleksowej obsługi, od przygotowania projektu po jego późniejszą realizację.

Szkoły publiczne/ niepubliczne

Budujemy i modernizujemy obiekty szkolne. Do tej kategorii inwestycji należy także budowa przyległych boisk wraz z zagospodarowaniem terenu dookoła placówek. W portfolio firmy posiadamy modernizacje szkół podstawowych, średnich i gimnazjów, ale także przedszkoli. Poprzez realizacje typu wykonanie obiektów szkolnych przyczyniamy się do rozwoju oświaty i komfortu nauki. Zdajemy sobie sprawę, iż ten rodzaj wykonawstwa to kompilacja bezpieczeństwa, funkcjonalności z dobrym wykonaniem projektu w oparciu o optymalizacją kosztową, dlatego zawsze uwzględniamy to w naszych realizacjach.

Aquaparki /baseny

Tworzymy realizacje o charakterze rekreacyjno-sportowym  typu  centra rekreacji wodnej, kompleksy basenów, baseny kryte i otwarte. Wykonujemy modernizacje, budujemy, przebudowujemy i powiększamy powierzchnie. W zakresie prac niejednokrotnie pojawia się konieczność opracowania infrastruktury komunikacyjnej czy też przygotowania/realizacji zagospodarowania terenu dookoła obiektów. Nasze realizacje wypełniają potrzeby rekreacyjne okolicznych mieszkańców, a niejednokrotnie także większych społeczności z obrębu danego obiektu.

Hale sportowe

Od wielu lat wykonujemy inwestycje w zakresie budowy hal, sal sportowych i hal sportowo-widowiskowych. Posiadamy rozległe doświadczenie, które wykorzystujemy i rozwijamy przy każdym kolejnym projekcie. Hale, które powstały w naszej firmie niejednokrotnie łączone są z budynkami szkolnymi czy też obiektami wspierającymi typu zespoły odnowy biologicznej. Powierzchnia kubaturowa wykonanych przez nas hal sportowych to ponad 500 000m3. Współpracujemy z Ośrodkami Sportu i Rekreacji na terenie całej Polski aczkolwiek budujemy także hale sportowe dla prywatnych podmiotów. Stoimy na stanowisku, że sukcesy drużyn sportowych w dużej mierze zależą także od obiektów, na których zawodnicy przygotowują się do zawodów.

Obiekty sportowe/stadiony/boiska/korty tenisowe

W zakresie realizacji typu obiekty sportowe, stadiony, boiska i korty tenisowe jesteśmy niekwestionowanym liderem na terenie Polski. Naszymi obiektami podbijamy duże miasta i mniejsze miejscowości od wschodu po zachód, od południa na północ. W ramach naszych realizacji sportowych wybudowaliśmy liczne boiska Orliki w odniesieniu do programu rządowo-samorządowego, gdzie hasłem przewodnim było „Zdrowe i uśmiechnięte dzieci – Najważniejsze!!!”. Wierzymy, że zwycięskie mecze są możliwe jeśli będą rozgrywane na najwyższej klasy obiektach z dobrymi nawierzchniami. Budujemy centra i korty tenisowe. Do ich realizacji otrzymaliśmy wyłączność producenta na nawierzchnie Conipur Pro Clay. Nawierzchnia ta posiada certyfikat Polskiego Związku Tenisowego i jest wykorzystywana na największych światowych kortach.

Rewitalizacje miast

Rewitalizacja miast jest procesem rozbudowanym i zaawansowanym opierającym się na współdziałaniu i koordynacji pomiędzy wykonawcą a włodarzami miasta. Wykonawcę obliguje kilka równorzędnych celów, specyficznych dla każdego projektu, które muszą być spełnione w ramach procesu rewitalizacji, przy czym każdy projekt wyznacza je odmiennie i innym działaniom przyznaje priorytet. Kluczową kwestią jest modernizacja, odnowa, budowa, remont bądź też przekształcenie istniejących obiektów. Prace rewitalizacyjne powinny kłaść szczególny nacisk na uwypuklenie potencjału miasta – obiektów, koncentrować się na restaurowaniu zabytkowych budynków, budów, rzeźb, historycznych elementów architektonicznych (jeśli takie istnieją). Istotne znaczenie ma również nadanie miastu nowego charakteru i splendoru poprzez działania rewitalizacyjne. Rewitalizacja to w równym stopniu zmiana społeczna i kulturowa, zatem współpraca z lokalnymi społecznościami odgrywa tu szczególną rolę.

Skontaktuj się z nami

icon phone

22 424 86 86

 X 
UE