Projektowanie

Projektujemy twoje marzenia

Naszym zdaniem etap projektowania jest najważniejszym elementem udanej inwestycji budowlanej tuż obok jej realizacji. Są to dwa kluczowe filary, na których opieramy naszą filozofię działania firmy.
Przed przystąpieniem do procesu projektowania uważnie zapoznajemy się z oczekiwaniami i wyobrażeniami Klienta na temat obiektu, który ma być przedmiotem współpracy projektowo-budowlanej.  Na etapie projektowania zapadają decyzje odnośnie zagospodarowania przestrzeni, designu, funkcjonalności, ale także bezpieczeństwa obiektu, dlatego tak istotne jest, by już na tym poziomie współpracy proponować, a potem implementować najlepsze rozwiązania architektoniczne.

Formuła zaprojektuj i wybuduj

Doradztwo projektowe

Obsługa inwestycji

Projektowanie obiektów budowlanych

Dynamiczne wizualizacje 360°


Kompleksowe opracowania projektowe w formule zaprojektuj i wybuduj

Założeniem formuły Zaprojektuj i Wybuduj jest realizacja inwestycji wraz z pełną dokumentacją projektową, znaczne skrócenie jej czasu trwania oraz przeniesienie ryzyka wynikającego z prowadzenia inwestycji budowlanej na naszą firmę (wykonawcę). Cały proces związany z formułą Zaprojektuj i Wybuduj może odbyć się w ramach przetargu, podczas którego wybierany jest wykonawca przejmujący odpowiedzialność za całokształt inwestycji, począwszy od opracowania projektu przez uzyskanie wszelkich zgód budowlanych po realizację w odniesieniu do przygotowanej dokumentacji.
Kontrakt w formule Zaprojektuj i Wybuduj specyfikuje zakres i opis standardu robót budowlanych przenosząc szczegółową dokumentację projektową, harmonogram pracy oraz metody ich wykonania na rzecz wykonawcy (Moris Polska).
Wybór tej formy współpracy niesie ze sobą znaczne ułatwienia dla inwestora. Obowiązek weryfikacji i odbioru prac projektowych, uzyskiwanie pozwoleń na budowę, wszelkie zmiany i zapisy w dokumentacji koordynowane byłyby przez naszą firmę. Także potencjalne ryzyka, które mogą się pojawić w trakcje realizacji byłyby rozwiązywane bezpośrednio przez nas, a procedura udzielenia zamówienia stałaby się dzięki temu mniej skomplikowana.
Formuła umożliwia optymalizację kosztową i czasową inwestycji oraz przedstawienie konkurencyjnej cenowo oferty albowiem wdrażana zostaje taka metoda wykonania, która pokrywa się z największym doświadczenie wykonawcy (także inżynieryjnego wsparcia) oraz odpowiednim parkiem maszynowym.
Podsumowując, w ramach formuły Zaprojektuj i Wybuduj Klient otrzymuje projekt, wykonanie realizacji wraz z niezbędnymi zgodami na użytkowanie.

Doradztwo projektowe

Doradzamy w zakresie przygotowania i implementowania projektów architektonicznych na każdym etapie ich istnienia. Rozpoczynamy od wstępnej rozmowy, omówienia zarysu koncepcyjnego po opracowanie projektu zgodnie z wymaganiami i życzeniami inwestora.
Służymy również pomocą w przypadku zmian i modyfikacji istniejących projektów. Przygotowujemy pełną dokumentację projektową.
Współpracujemy z projektantami/architektami specjalizującymi się w wąskich dziedzinach, co plasuje wysoko ich umiejętności, a nam pozwala w najwyższym stopniu czerpać z ich wiedzy i bogatego doświadczenia.
Nasze portfolio zawiera szerokie spectrum możliwości projektowych, od obiektów użyteczności publicznej przez obiekty biurowe, hale magazynowe, szkoły, obiekty mieszkalne, aquaparki i baseny, obiekty dla klubów rekreacyjno-sportowych typu stadiony, boiska i korty tenisowe.
Wykonując projekty koncentrujemy się głównie na użyteczności, funkcjonalności i estetyce obiektów.

Obsługa inwestycji

Obsługa inwestycji to integralny element każdego projektu. Zajmujemy się kwestiami organizacyjnymi, administracją przetargów budowlanych, uzyskiwaniem niezbędnych pozwoleń, współpracą z urzędami i podwykonawcami, kompletujemy dokumentację budowlaną, dbamy o wykonanie dodatkowej pracy, która jest konieczna do ukończenia inwestycji z sukcesem. Poprzez nasze zaangażowanie odciążamy Klienta pozwalając mu skoncentrować się globalnie na inwestycji.
Podejmujemy się obsługi inwestycji projektowych na różnych etapach. Towarzyszymy w realizacjach i dbamy o to, by obiekty spełniały wymogi uwzględnione w projekcie.
W ramach obsługi inwestycji reagujemy w przypadkach awaryjnych.

Projektowanie obiektów budowlanych

Projektujemy obiekty budowlane o różnym charakterze, obiekty użyteczności publicznej, ale także projekty dla inwestorów prywatnych w dowolnej części Polski.
Jesteśmy gotowi zrealizować dowolne zamówienie projektowe albowiem w każdym zleceniu dostrzegamy potencjał. Do projektowania podchodzimy ze szczególną atencją i zaangażowaniem przedstawiając Klientom pomysły architektoniczne łączące sfery kosztowe z koncepcyjnymi.
Opracowujemy również projekty w ramach Partnerstwa Publiczno-Prywatnego. Na tej płaszczyźnie posiadamy bogate doświadczenie oraz wysoce wykwalifikowaną kadrę inżynieryjną.

Dynamiczne wizualizacje 360°

Wykonujemy dynamiczne wizualizacje 360°, znacznie zwiększa to przejrzystość projektów. Takie podejście znacznie upraszcza, i co istotne, uprzyjemnia przeniesienie wizji Klienta na ekran monitora i finalnie przybliża do realnego wykonania.
Projektowanie przestrzenne pozwala modelować bryłę, daje wgląd w rysunek z różnych perspektyw.
Ta metoda pozwala również na wykorzystanie indywidualnie dobranych elementów do projektu, tym samym jeszcze bardziej go indywidualizuje.
DYNAMICZNA PANORAMA 360° tworzy przestrzenne elementy budujące bryłę jako całość, pozwala na używanie zróżnicowanych tekstur i materiałów, niemal bez ograniczeń. Pozwala w relatywnie krótkim czasie wykonać zmiany w projekcie. Daje możliwość tworzenia efektywnych i realistycznych wizualizacji.
Innowacyjne projektowanie to PANORAMY DYNAMICZNE 360°.

Skontaktuj się z nami

 X 
UE