Rozbudowa zakładu produkcyjnego Lucchini Poland Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim

Inwestor Miejscowość Województwo Termin realizacji Status
Lucchini Poland Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki Mazowieckie W trakcie realizacji
Inwestor Lucchini Poland Sp. z o.o.
Miejscowość Mińsk Mazowiecki
Województwo Mazowieckie
Termin realizacji
Status W trakcie realizacji

Opis inwestycji

Projekt zakłada dwuetapową budowę hali o konstrukcji stalowej jednonawowej wraz z łącznikiem oraz rozbudową istniejącej hali i zagospodarowaniem terenu.

Charakterystyka obiektu:

W Etapie I przewiduje się budowę hali o wymiarach w osiach głównych 26 x 46m, trzykondygnacyjnego łącznika, przeniesienie istniejącej stacji transformatorowej wraz z jej doposażeniem do potrzeb inwestycji, remont istniejącego magazynu farb i lakierów oraz zagospodarowania terenu.

W Etapie II przewiduje się budowę hali o wymiarach w osiach głównych 26x 72,5m (przedłużenie hali z Etapu I) oraz dobudowę do istniejącej hali o wymiarach w osiach głównych 23 x 20 m.

Projekt przewiduje standard wykończenia budynku łącznika w części socjalno-biurowej pod klucz bez umeblowania. W zakres robót wykończeniowych wchodzą m.in.: wykończenie posadzek płytkami gres i wykładziną PVC, wymalowania ścian, okładziny ceramiczne (glazura) ścian w węzłach sanitarnych, biały montaż sanitarny, baterie, miski ustępowe, umywalki, stolarka wewnętrzna, osprzęt elektryczny włączniki, kontakty, lampy oświetleniowe.

Podstawowe wielkości obiektu:

  • Hala produkcyjna o powierzchni 4500 m2
  • Część biurowa 500 m2
 X 
UE