Napisz do nas

Sekretariat

Elżbieta Biarda
Tel. 22 424 86 86
Fax. 22 353 99 97
sekretariat@morispolska.pl

Adres

Moris Polska Sp. z o.o.
Baletowa 4, 02-867 Warszawa
NIP: 527-257-27-53
REGON: 141367234

Cała Polska

Dyrektor ds. Partnerstwa Publiczno-Prywatnego
Tomasz Zieliński
t.zielinski@morispolska.pl
512 141 289

Region centralny

Dyrektor regionalny
Piotr Krzyczkowski
p.krzyczkowski@morispolska.pl
512 305 515

Kierownik kontraktu
Paweł Śliwiński
p.sliwinski@morispolska.pl
577 777 103

Dyrektor techniczny
Jacek Niemyjski
j.niemyjski@morispolska.pl
502 470 324

Kierownik budowy
Jacek Duda
j.duda@morispolska.pl
515 139 273

Dyrektor handlowy
Tomasz Zieliński t.zielinski@morispolska.pl
512 141 289

Dyrektor ds. projektu
Krzysztof Włodek
k.wlodek@morispolska.pl
577 775 930

Kierownik budowy
Krzysztof Zoń
k.zon@morispolska.pl
886 366 895

Koordynator ds. instalatorskich
Michał Rybaczuk
m.rybaczuk@morispolska.pl
532 462 822

Dyrektor ds. inwestycji
Daniel Kwiatkowski
d.kwiatkowski@morispolska.pl
502 348 553

Kierownik budowy
Piotr Tusiński
p.tusinski@morispolska.pl
577 777 894

Kierownik budowy
Kamil Poboży
k.pobozy@morispolska.pl
886 369 443

Kierownik ds. sanitarnych
Karolina Skinder
k.skinder@morispolska.pl
609 839 465

Dyrektor ds. inwestycji
Przemysław Podsiadło
p.podsiadlo@morispolska.pl
515 485 620

Kierownik budowy
Grzegorz Włosek
g.wlosek@morispolska.pl
508 526 918

Kierownik budowy
Waldemar Malesa
w.malesa@morispolska.pl
577 775 980

Kierownik robót
Leszek Lebiedziński
l.lebiedzinski@morispolska.pl
503 626 505

Region zachodni

Dyrektor regionalny
Tomasz Skowroński
t.skowronski@morispolska.pl
512 106 222

Dyrektor ds. projektu
Krzysztof Jankowski
k.jankowski@morispolska.pl
577 776 290

Kierownik budowy
Krzysztof Lemański
k.lemanski@morispolska.pl
515 485 636

Dyrektor ds. inwestycji
Piotr Królikiewicz
p.krolikiewicz@morispolska.pl
509 746 333

Dyrektor ds. projektu
Jacek Kułakowski
j.kulakowski@morispolska.pl
577 777 653

Kierownik budowy
Romuald Żmudzin
r.zmudzin@morispolska.pl
512 424 326

Dyrektor kontraktu
Ireneusz Walkowiak
i.walkowiak@morispolska.pl
608 611 777

Kierownik budowy
Adam Patek
a.patek@morispolska.pl
512 806 448

Kierownik robót sanitarnych
Marta Kasprzak
m.kasprzak@morispolska.pl
883 316 879

Dyrektor ds. rozwoju
Michał Rutkowski
m.rutkowski@morispolska.pl
510 087 155

Kierownik budowy
Łukasz Tkaczyk
l.tkaczyk@morispolska.pl
577 770 547

Region południowo-wschodni

Dyrektor ds. inwestycji
Tomasz Chmiel
t.chmiel@morispolska.pl
792 010 471

Kierownik budowy
Krzysztof Zoń
k.zon@morispolska.pl
886 366 895

Dyrektor ds. rozwoju
Michał Rutkowski
m.rutkowski@morispolska.pl
510 087 155

Kierownik budowy
Łukasz Modelski
l.modelski@morispolska.pl
500 217 174

Kierownik budowy
Rafał Grzesik
r.grzesik@morispolska.pl
514 126 951

Region północno-wschodni

Dyrektor regionalny
Piotr Krzyczkowski
p.krzyczkowski@morispolska.pl
512 305 515

Dyrektor techniczny
Jacek Niemyjski
j.niemyjski@morispolska.pl
502 470 324

Kierownik budowy
Rafał Poniatowski
r.poniatowski@morispolska.pl
577 777 365

Dział kadr i księgowości

Dyrektor Finansowy
Piotr Iwanowski
p.iwanowski@morispolska.pl
513 032 442

Główna Księgowa
Beata Tarnowska
b.tarnowska@morispolska.pl
508 293 998

Księgowa
Dorota Majchrowska
d.majchrowska@morispolska.pl
508 293 998

Księgowa
Katarzyna Michalak
k.michalak@morispolska.pl
508 293 998

Dział kosztorysowania

Dyrektor Oddziału
Arkadiusz Olkowicz
a.olkowicz@morispolska.pl
722 233 477

Kosztorysant
Anita Kolasa
a.kolasa@morispolska.pl
577 775 690

Z-ca Dyrektora
Anna Łysik
a.lysik@morispolska.pl
509 745 863

Kosztorysant
Adam Janicki
a.janicki@morispolska.pl
509 345 852

Kosztorysant
Bartłomiej Kredek
b.kredek@morispolska.pl
500 295 540

Departament prawny
Adwokat Prawnik Prawnik Specjalista ds. Umów
Małgorzata Ledwożyw Aneta Słodzińska-Wawrzonek

Karolina Gordon

Karolina Zoń
m.ledwozyw@morispolska.pl 511 953 309 a.slodzinska@morispolska.pl 508 256 563 k.gordon@morispolska.pl 577 777 864 karolina.zon@morispolska.pl 504 046 830
Adwokat
Małgorzata Ledwożyw
m.ledwozyw@morispolska.pl
511 953 309
Prawnik
Aneta Słodzińska-Wawrzonek
a.slodzinska@morispolska.pl
508 256 563
Prawnik
Karolina Gordon
k.gordon@morispolska.pl
577 777 864
Specjalista ds. Umów
Karolina Zoń
karolina.zon@morispolska.pl
504 046 830
Dział zamówień publicznych / przetargi
Dyrektor ds. Zamówień Publicznych Dyrektor ds. Prawnych i Zamówień Publicznych
Magdalena Stępień Monika Wyszyńska
m.stepien@morispolska.pl
509 345 872
m.wyszynska@morispolska.pl
509 345 872
Dyrektor ds. Zamówień Publicznych Magdalena Stępień m.stepien@morispolska.pl 509 345 872
Dyrektor ds. Prawnych i Zamówień Publicznych Monika Wyszyńska m.wyszynska@morispolska.pl 509 345 872
Dział logistyki / konserwacji
Logistyk
Dariusz Machnacki
d.machnacki@morispolska.pl
519 057 794
Dział projektowy
Architekt Architekt
Zenon Zapaśnik Antoni
z.zapasnik@morispolska.pl
512 155 422
a.tyczynski@morispolska.pl
503 613 914
Architekt Zenon Zapaśnik z.zapasnik@morispolska.pl 512 155 422
Architekt Antoni Tyczyński a.tyczynski@morispolska.pl 503 613 914
Zakupy centralne

Specjalista ds. zakupów i logistyki

Aneta Amanowicz

a.amanowicz@morispolska.pl
577 777 451

 X 
UE