25 czerwca postępowi prac na budowie basenu w Legionowie przyglądał się prezydent miasta oraz inwestor, czyli prezes i rada nadzorcza miejskiej spółki KZB Legionowo.

Budowa basenu na osiedlu Piaski w Legionowie

– Przede wszystkim cieszę się, że jesteśmy już na ukończeniu robót. To co w tej chwili się tu dzieje to są już prace wykończeniowe i ten termin, który obiecałem młodym mieszkańcom Legionowa, czyli od września tego roku wydaje się być jak najbardziej realny. Cieszę się też z tego, że tę inwestycję udało się bardzo tanio zrealizować – powiedział prezydent Roman Smogorzewski.

Basen pływacki o wymiarach 16,5 x 25 metrów i z siedmioma torami, basen rekreacyjny o wymiarach 11 x 22 metry, brodzik dla dzieci, zjeżdżalnia – rura, sauna, jacuzzi, leżanki z masażem, masaż ścienny oraz masaż stóp i karku – z tego wszystkiego mieszkańcy Legionowa będą mogli korzystać już od września. Obecnie na budowie trwają już prace wykończeniowe i porządkowe.

– Tak jak widzimy układane są płytki, zarówno ścienne jak i na plaży basenowej. Ściany są już również przygotowane pod układanie struktury kolorów, które wcześniej zostały zaprojektowane. Poza tym została już tylko praktycznie kosmetyka niecek basenowych z wymalowaniem linii i ustawianiem osprzętu – informuje Jacek Niemyjski, kierownik budowy z firmy Moris Polska. Prace w części administracyjnej basenu również chylą się już ku końcowi. Podobnie zresztą jak i roboty prowadzone na zewnątrz. – Obiekt ma już w znacznej mierze wykonaną elewację, zarówno lekko-mokrą jak i z płyt cementowo-włóknistych. Dachy są w 90 procentach zrobione, a do wykonania zostały jeszcze tylko drobne obróbki. Zabieramy się już też za porządkowanie terenu oraz budowę chodników, ścieżek i parkingów – dodaje Jacek Niemyjski.

Więcej informacji na stronie:

www.facebook.com

www.gazetapowiatowa.pl

www.miejscowa.pl

www.kzb-legionowo.pl

 X 
UE